#

Hall of Fame

Hall of Fame

  • Henk Goris: Algemeen Secretaris december 2016-,
  • Bram van Wickeren: Penningmeester december 2016 - Vice-voorzitter december 2016 -, 
  • Olivier Kooi: Bestuurslid Politiek september 2016-,
  • Shannon Witlox: Bestuurslid Organisatie juli 2016-,
  • Jetske Steenstra: Bestuurslid Promotie juli 2016-,
  • Gerard Reinders: Penningmeester december 2015 - januari 2017
  • Rosanne Joosse: Secretaris december 2015- december 2016,
  • Michael Vos: Voorzitter juni 2015 - juni 2016-, Bestuurslid Politiek december 2014 - juni 2015, Bestuurslid Promotie juni 2014 - december 2014, Vice-voorzitter december 2014 - juni 2015 
  • Edwin Kaptein: Algemeen Secretaris december 2014 -, Vice-voorzitter juni 2015 -, Contactpers. Internationaal december 2014 - december 2015
  • Mats Koeneman: Penningmeeser juni 2014 - december 2015
  • Koen Sijtsema: Bestuurslid Politiek juni 2015 -, Bestuurslid Organisatie december 2014 - september 2015
  • Kevin Brongers: Voorzitter juni 2016-, Bestuurslid Organisatie juni 2015 - juni 2016, Contactpers. Internationaal juni 2015 - juni 2016. 
  • Robbin van Pelt: Bestuurslid Promotie juni 2015 - september 2016
  • Elene Walgenbach: Voorzitter juni 2014 - juni 2015, Secretaris Politiek juni 2013 - juni 2014, juni 2013 - maart 2014 Vice-voorzitter
  • George Kwekel: Secretaris Promotie maart 2015 - juni 2015
  • Bastiaan Barbieri: Algemeen Secretaris/Vice-voorzitter juni 2014 - december 2014, Secretaris Promotie maart 2014 - juni 2014,  Secretaris Promotie a.i. januari 2014 - maart 2014, Algemeen Secretaris/Vice-voorzitter december 2012 - juni 2013
  • Anne Ardon: Secretaris Politiek juni 2014 - december 2014
  • Julian Lambermon: Secretaris Organisatie juni 2014 - december 2014
  • Mark van Hillo: Voorzitter juni 2013 - juni 2014, Secretaris Politiek juni 2012 - juni 2013, RJR Raadslid juni 2011 - december 2012, Vice-voorzitter november 2012 -  juni 2013
  • Carlijn Quik: Secretaris Organisatie december 2013 - juni 2014
  • Gilles de Kok: Penningmeester december 2013 - juni 2014, Vice-voorzitter maart 2014 - juni 2014
  • Jacqueline Brand: Algemeen Secretaris juni 2013 - maart 2014
  • Lobke van Steenbergen: Secretaris Organisatie september 2013 - december 2013
  • Niels Joormann: Secretaris Promotie juni 2013 - december 2013, Secretaris Organisatie december 2012 - juni 2013
  • Frank Verbrugge: Secretaris Promotie a.i. juli 2012 - december 2012, Secretaris Promotie december 2012 - juni 2013
  • Volkan Tekin: Penningmeester augustus 2012 - juni 2013
  • Jessica Slaats: Algemeen Secretaris/Vicevoorzitter 2010 - december 2011, Voorzitter juni 2012 - juni  2013
  • Matthijs Olde: Algemeen Secretaris/Vicevoorzitter december 2011 - oktober 2012
  • Elias Becker: Secretaris CDC juni 2012 - december 2012
  • Jordy van Houdt: Algemeen Secretaris/Vicevoorzitter maart 2010 - juni 2011, Voorzitter juni 2011 - juni 2012
  • Darryl Amatsetam: Secretaris Promotie juni 2011 - juni 2012
  • Mark van Ravels: Penningmeester - juni 2011 - juni 2012
  • Alex Akkerman: Secretaris Politiek - Juni 2011 - juni 2012
  • Friederike Völker: Algemeen Bestuurslid/CDC Maart 2011 - juni 2012
  • Emile Kruit: Secretaris Promotie januari 2010- september 2010, Voorzitter September 2010- Juni 2011
  • Tom Rood: RJR Raadslid september 2010 - Juni 2011
  • Nathan Davids: Secretaris Politiek september 2010- juni 2011
  • Nadia Khawalid: Secretaris Promotie maart 2011 - juni 2011
  • Anneke Jut: Penningmeester september 2010 - maart 2011
  • Desiree Pot: Algemeen Bestuurslid september 2010- maart 2011
  • Anne van der Graaf: Voorzitter september 2009 - september 2010
  • Michelle de Vries: Algemeen Secretaris/Vicevoorzitter september 2009 - maart 2010, RJR-Raadslid maart 2010 - september 2010
  • George Schuddebeurs: RJR-Raadslid september 2009 - maart 2010, Penningmeester a.i.september 2009 - maart 2010, Penningmeester maart 2010 - september 2010
  • Gaia Bor: Algemeen Secretaris maart 2010 - september 2010
  • Tom Rijnberg: Algemeen Bestuurslid september 2009 - september 2010
  • Martijn Hassouna: Secretraris Politiek september 2009 - maart 2010
  • Arthur van den Pol: Penningmeester september 2008 - september 2009
  • Jonneke de Koning: Secretaris Politiek september 2008 - september 2009
  • Joris Schreurs: Penningmeester maart 2008 - september 2008, Voorzitter september 2008 -  September 2009
  • Stefan van Krimpen: Penningmeester maart 2007 - maart 2008, Voorzitter maart 2008 - september 2008, Algemeen Bestuurslid september 2008 - maart 2009
  • Ilona Kingma: Voorzitter a.i. september 2007 - maart 2008 en Sectretaris Politiek maart 2008 - september 2008
  • Chris Boekel: Algemeen Secretaris maart 2008 - september 2008 en RJR Raadslid september 2007 - september 2008
  • Karin van der Sar: Algemeen Secretaris maart 2007 - maart 2008
  • Mark Santcroos: Voorzitter maart 2007 - september 2007
  • Dilek Yalcin: Algemeen Bestuurslid maart 2007 - september 2007
  • Adriaan Bayer: Voorzitter maart 2006 - maart 2007
  • Anita van den Berg: Algemeen Bestuurslid maart 2006 - maart 2007 en Algemeen Secretaris september 2006 - maart 2007
  • Wim van Lent: Penningmeester maart 2006 - september 2006, Secretaris Politiek september 2006 - december 2006, september 2007 - maart 2008 en Algemeen Bestuurslid maart 2008 - september 2008
  • Michel de la Vieter: Secretaris Politiek september 2005 - september 2006,  RJR Raadslid september 2006 - maart 2007
  • Jeroen van der Steen: Algemeen Secretaris maart 2005 - september 2006
  • Christine Madern: RJR-Raadslid september 2005 - september 2006
  • Brenda Dirkse: Algemeen Secretaris september 2003 - maart 2004, Algemeen Bestuurslid maart 2004 - september 2005,  Voorzitter september 2005 - maart 2006
  • Robert van Gulik: Secretaris Politiek september 2004 - september 2005 en Algemeen Bestuurslid september 2004 - maart 2006
  • Marlies de Haan: Algemeen Bestuurslid a.i. najaar 2005 - maart 2006
  • Boudewijn Nijssen: Voorzitter maart 2005 - september 2005, Penningmeester september 2005 -december 2005
  • Jeroen Mimpen: Secretaris Politiek voorjaar 2004 - september 2004,  Voorzitter september 2004 - maart 2005
  • Stefan van der Esch: Algemeen Secretaris a.i. december 2004 - maart 2005

 

Terug naar Organisatie